Ogłoszenia parafialne 2 grudnia 2018

1. Wizyty u chorych w sobotę 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP od godz. 10:00.
  2. Dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej: 9 grudnia Msza Święta o godz. 9:30, a po niej krótka katecheza.
  3. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi od godz. 16:15.
  4. Na Roraty zapraszamy na godz. 7:00
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Seminarium Duchowne.
  6. W 2. niedzielę Adwentu, za tydzień 9 grudnia, obchodzimy XIX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Tego dnia będziemy się modlili za wiernych Kościoła katolickiego na Wschodzie i zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek.
  7. Także 9 grudnia o godz. 13:30 w naszym kościele będzie miał miejsce koncert GAUDE MATER POLONIA. Zaśpiewa Chór Kameralny Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Andrzeja Borzyma (wstęp wolny).
  8. Poświęcone opłatki wigilijne można nabywać w zakrystii. Tradycyjnie ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na wynagrodzenie Pana Organisty.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kwiatami w minionym tygodniu naszego kościoła Parafianom ze wsi Widok i Kolonia Widok. Za tydzień do sprzątania kościoła zapraszamy Parafian z Chynowa, ul. Wolska, wzdłuż torów od Starej Wsi.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Mariannę Kęsik. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Niedziela, II Tydzień Adwentu
Rok C, I