19 LISTOPADA 2017 - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Papież Franciszek na zakończenie Roku Miłosierdzia ogłosił,że w XXXIII Niedzielę Zwykłą,tydzień przed uroczystością Chrystusa Króla,cały Kościół będzie obchodził Światowy Dzień Ubogich.W tym roku po raz pierwszy Dzień jest obchodzony w dzisiejszą niedzielę pod hasłem:"Nie miłujmy słowem,ale czynem",zaczerpniętym z 1 Listu Sw.Jana.Przed kościołem Panie z naszego parafialnego Caritasu prowadzą zbiórkę ofiar do puszek,przeznaczonych dla ubogich.

2.W przyszłą niedzielę - ostatnia niedziela roku kościelnego,będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu,litania do NSP Jezusa i akt poświęcenia.

3.W ubiegłą niedzielę dla chrześcijan prześladowanych zebraliśmy do puszek 970 zł.Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie "Bóg zapłać !".

4.Dziękujemy za posprzątanie w tym tygodniu naszego kościoła Parafianom z Zalesia i Zadębia.Za tydzień do sprzątania kościoła zapraszamy Parafian z Barcic Dolnych i Górnych.

5.W piątek po Mszy Świętej wieczornej swoje spotkanie mają bielanki.

6.W sobotę-25.11 o godz.10.00 w salce na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów.

7.Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.

8.Intencje mszalne w tym tygodniu.

9.W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby zmarłych śp. Leonardy Urban z Warszawy,Stanisława Ambroziaka z Chynowa,Heleny Ambroziak z Chynowa,Ireny Buga z Sułkowic.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ZAPROSZENIE

Szkoła w Chynowie (Zespół Szkolno-Przedszkolny,ul.Główna 52) serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę - 19 listopada 2017 o godz.13.00 do małej sali gimnastycznej na otwarte spotkanie muzyczne "CAŁA SALA ŚPIEWA Z NAMI".W programie:

- recital w wykonaniu laureatki I miejsca Międzynarodowego Festiwalu Anny German - KAI MIANOWANEJ,wokalistki Teatru Muzycznego "Roma" w Warszawie,która zagrała główne role w musicalach "Upiór w operze","Les Miserables",a obecnie występuje w musicalu "Piloci" (www.teatrroma.pl)

- warsztaty muzyczne,które poprowadzi MAJA HELBERT,muzykolog i pedagog.

WSTĘP WOLNY I BEZPŁATNY !!!

Zapraszamy uczniów,rodziców,nauczycieli,wszystkich mieszkańców Chynowa i gminy Chynów oraz gości z innych gmin.

Zapraszamy miłośników twórczości Anny German !