24 WRZEŚNIA 2017 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W poniedziałek 25.09 wspomnienie Bł.Władysława z Gielniowa,Kapłana,w środę wspomnienie Św.Wincentego a Paulo,Kapłana - patrona dzieł charytatywnych w Kościele,w czwartek wspomnienie Św.Wacława Męczennika,w piątek 29.09 przypada święto Św.Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała,a w sobotę-wspomnienie Św.Hieronima Kapłana i Doktora Kościoła.

2. Zgodnie z zarządzeniem J.Em. Ks.Kardynała Kazimierza Nycza,dzisiaj przed kościołem prowadzimy  zbiórkę ofiar do puszek ,przeznaczonych na odbudowanie spalonej 1 lipca Katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

3. Ministranci i bielanki serdecznie zapraszają wszystkich parafian na kiermasz ciast,który odbywa się w dzisiejszą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych.Dobrowolne ofiary za wypieki zasilą fundusz służby liturgicznej w naszej parafii.

4. W przyszłą niedzielę,1.10 rozpoczynamy po Sumie nabożeństwa różańcowe.

5.W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z Jakubowizny - działki i za lasem.

6. W tym tygodniu,w środę - 27.09 o godz.19.00 odbędzie się w salce na plebanii spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas III gimnazjalnych.

7.Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

8.Intencje mszalne w tym tygodniu.

9.W minionym tygodniu odbył się pogrzeb zm. śp. Józefa  Leńczyka z Sułkowic.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie bł