Ogłoszenia parafialne 14 października 2018

1. Zbliżają się święta: Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przyjmujemy na Wypominki. Kartki, na których możemy wypisać zmarłych są na stoliku w kruchcie Kościoła.
  2. Przypominamy, że dzisiaj przypada XVIII Dzień Papieski.  Tradycyjnie tego dnia odbywa się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie kwiatami w minionym tygodniu naszego kościoła Parafianom z Sułkowic – ul. Ogrodowa i Dolna. Za tydzień do sprzątania kościoła zapraszamy Parafian z Sułkowic - bloki i Hipolitów.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego bezpłatny dodatek HABEMUS PAPAM z okazji 40. rocznicy wyboru Kard. Karola Wojtyły na papieża.
  5. Intencje mszalne w tym tygodniu
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Aleksandra Grochowskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Czwartek, XXVIII Tydzień zwykły
Święto św. Łukasza, ewangelisty