INTENCJE MSZALNE 15 - 21 PAŹDZIERNIKA 2018

 

Poniedziałek 15 października

8:30 - Msza Święta wypominkowa

17:00 - O Miłosierdzie Boże i dar życia wiecznego dla 

+ Przemysława URUSKIEGO

 

Wtorek 16 października

8:30 - + Jadwigę STRZYGA (imieninowa), Stanisława STRZYGA, cr. STRZYGÓW i DĄBROWSKICH

17:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

 

Środa 17 października

8:30 - + Helenę, Antoniego, Władysława GWARDYS, Mariannę i Józefa PETRYKOWSKICH, Mariannę i Józefa CHAJĘCKICH

17:00 - W sprawie Bogu wiadomej

 

Czwartek 18 października

8:30 - + Eugeniusza MACIEJCZYKA (miesiąc po śmierci)

17:00 - W 1 rocznicę urodzin IGI, w 6 r. urodzin DOMINIKA i w 3 miesiącu życia SZYMONKA podziękowanie za dar życia, z prośbą o wszelkie Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodzin

 

Piątek 19 października

8:30 - + Sylwię KOWALCZYK w 3 r. śm. i Janusza PIELASZEK w 1 r. śm.

17:00 - MSZA ŚWIĘTA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA:

  1. + Sabinę JAWOREK, Wojciecha, Józefa, Stefana, Mariannę JAWORKÓW, Władysława, Bronisławę PIEKARZÓW, dziadków JAWORKÓW i BOGDANÓW
  2. + Edwarda, Bożenę, Danielę, Artura ze ZDUNKÓW, Alinę i Tadeusza BRYNDA, Marię GŁUCH i Krystynę DĄBROWSKĄ.
  3. + Adama, Martę, Jana WALKIEWICZÓW, Juliana, Reginę, Marię, Jana, Stefanię i Jana z MAJSZCZYKÓW, Marię BAZYL, Stanisławę i Stanisława KŁAPUT, Jana MAJSZCZYKA, Annę, Sarę i Jerzego z RADWANÓW
  4. + Władysława OLEJNIKA, cr. OLEJNIKÓW, SOTKÓW i ŁACHÓW
  5. + Elżbietę i Stefana TRZECIAK oraz Piotra JAWORKA

 

Sobota 20 października

8:30 - + Martę i Piotra GUDASZEWSKICH, Władysława i Teresę BOROWSKICH, Kazimierę i Piotra SKORYNA, cr. GUDASZEWSKICH, BOROWSKICH, MACIAKÓW i ADERKÓW

9:00 - RÓŻANIEC

17:00 - + Antoniego w 2 r. śm. i Genowefę ANUSZEWSKICH

 

Niedziela 21 października (29. Niedziela Zwykła)

8:00 - + Bolesława, Barbarę WERBANOWSKĄ, Zdzisławę BEKASIEWICZ i Ireneusza SOKÓŁ i cr. PROKOPCZYKÓW i KARALUCHÓW

9:30 - rez. p. Michalina RUDNICKA

11:00 - + Leona SUDĘ w 44 r. śm., Władysławę SUDA i Sławomira KOPCZYŃSKIEGO

12:30 - za parafian

13:15 - Różaniec

 

17:00 - + Jana PIWOWARSKIEGO w 28 r. śm., Genowefę, Stanisława, Antoniego, Stefana PIWOWARSKICH, Zofię, Józefa, Stanisława, Janinę TOSNOWIEC oraz dziadków TOSNOWIEC i KUROŚ

Święta

Czwartek, XXVIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto św. Łukasza, ewangelisty