Godzinki o Najświętszej Maryi PannieDo św. AntoniegoWypominkiWynagradzające za grzechy (pierwszopiątkowe)Do Niepokalanego Serca Maryi (pierwszosobotnie)Adoracyjne z procesją z Najświętszym SakramentemAdoracja Najświętszego SakramentuRóżańcowe (październikowe)Roraty (Msza św. roratnia w Adwencie)Droga KrzyżowaGorzkie ŻaleMajoweCzerwcoweNowenna przed Zesłaniem Ducha ŚwiętegoNieszpory o Najświętszym Sakramencie

Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie- niedziela o godz. 7.30 (pół godziny przed pierwszą Mszą św.)Do św. Antoniego- czwarty wtorek miesiąca po Mszy Świętej porannejWypominki – modlitwa za zmarłych- poniedziałek, pół godziny przed Mszą Świętą poranną Wynagradzające za grzechy (pierwszopiątkowe)- pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej wieczornejDo Niepokalanego Serca Maryi (pierwszosobotnie)- pierwsza sobota miesiąca po Mszy Świętej porannejAdoracyjne z procesją z Najświętszym Sakramentem- pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 12.30Adoracja Najświętszego Sakramentu- środa po Mszy Świętej wieczornej (od Wielkiej Nocy do końca czerwca oraz od września do Adwentu)- tzw. Nabożeństwo Czterdziestogodzinne: 17, 18, 19 grudniaRóżańcowe (październikowe)- niedziele po Mszy Świętej o godz. 12.30- od poniedziałku do piątku pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną- soboty po Mszy Świętej porannejRoraty (Msza św. roratnia w Adwencie)- dni powszednie Adwentu o godz. 7.00Droga Krzyżowa- piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00Gorzkie Żale- niedziele Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godz. 12.30Majowe- niedziele po Mszy Świętej o godz. 12.30- od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej- soboty po Mszy Świętej porannejCzerwcowe- niedziele po Mszy Świętej o godz. 12.30- od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej- soboty po Mszy Świętej porannejNowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego- przez 9 dni poprzedzających uroczystość Zesłania Ducha Świętego po Mszy Świętej wieczornejNieszpory o Najświętszym Sakramencie w oktawie Bożego Ciała(zakończone procesją z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła)- przez 8 dni po uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa po Mszy Świętej wieczornej (w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30)

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie bł